Preču apmaiņa un atgriešana

Ja prece Klientam neder vai neatbilst viņa prasībām, Klientam ir tiesības atgriezt vai nomainīt preci pret citu 14 dienu laikā no preces saņemšanas brīža.

APMAIŅA:

Ja iegādātās preces izmērs Klientam neder vai ir vēlēšanās mainīt to pret citu modeli, piedāvājam preces apmaiņu. 

Preču apmaiņas atgriešanas un piegādes izdevumus sedz Klients.

Preču apmaiņa iespējama nevalkātai precei, oriģinālā/ saņemtā izskatā un iepakojumā, kā arī ar oriģināli piestiprinātām birkām.

Lūdzam iepriekš sazināties ar amore amore un rezervēt izvēlēto preci apmaiņai (WATSAPP +371 28310868 - darba dienās 10:00-17:00, e-pasts: angel@amoreamore.lv 24/7 ).

Apmaiņa tiek veikta vienas darba dienas laikā, kad amore amore ir saņēmis apmaiņai paredzēto preci.

Apmaiņa ar OMNIVA - amore amore, Inčukalna AIBE pakomāts (Atmodas iela 6, Inčukalns, Inčuklana pagasts, Inčukalna novads, 9140). Tālrunis +371 28310868.

Apmaiņa ar Latvijas Pasts - amore amore, Ķiršu iela 7, Inčukalns, Inčuklana pagasts, Inčuklana novads, LV-2141, Latvija.

 

VISA UN DAĻĒJA PASŪTĪJUMA ATGRIEŠANA:

Ja jūs pasūtījat vairākas preces, un nolemjat atgriezt daļu no pasūtījuma, piedāvājam preču atgriešanu.

Preču atgriešanas izdevumus sedz Klients.

Preču atgriešana iespējama nevalkātai precei, oriģinālā/ saņemtā izskatā un iepakojumā, kā arī ar oriģināli piestiprinātām birkām.

Lūdzam iepriekš sazināties ar amore amore par preču atgriešanu (WATSAPP +371 28310868 - darba dienās 10:00-17:00, e-pasts: angel@amoreamore.lv 24/7 ).

Klients saņems samaksāto summu par atgrieztajām precēm savā bankas kontā 3 darba dienu laikā no dienas, kad amore amore būs saņēmis atgriezto preci. Starptautiskiem maksājumiem pārskaitījums var aizņemt līdz 10 darba dienām.

 

IZVĒLIES DĀVANU KARTI!

 Piedāvājam amore amore elektronisko dāvanu karti preces apmaiņas vai atgriešanas summas vērtībā. Dāvanu kartes derīguma termiņš - 1 gads.

 

amore amore NAV ATBILDĪGS PAR:

Preces bojājumiem, kas radušies Klienta vainas dēļ vai nepareizas kopšanas rezultātā;
Par defektiem, kas radušies nepareizas preces izmantošanas  vai fiziskas iedarbības rezultātā;
Par dabisku fizisku nolietojumu, kas radies preces lietošanas laikā.